FasTracKids 2020./2021. māc.g.

Kāpēc priekšmeti peld?

12.01.2021.

 Kāpēc priekšmeti peld? Uzzinājām par priekšmetiem, kuri var peldēt, un pētot, kā un kāpēc tie peld. Iesaistījāmies spēlē Palīdzi mazajam vardulēnam, lai konstatētu problēmas, un rastu risinājumu. Veicām eksperimentu, lai nodemonstrētu kā gaiss vai ūdens tvertnes iekšienē liks tai peldēt vai grimt. Mēs spēlējām spēles, kurās bija jānosaka, kas var un kas nevar peldēt. Mēs veicām eksperimentus, lai uzzinātu, kāpēc metāla laiva var peldēt un kas notiek, ja laivā ir pārāk liela krava.

Kāpēc priekšmeti peld

12.01.2021.

''Taurenīšu''  grupas audzēkņi kopā ar FasTracKids pasniedzēju Ievu izzin :kāpēc priekšmeti peld? Uzzin par priekšmetiem, kuri var peldēt, un pēta, kā un kāpēc tie peld. Iesaistās  spēlē: Palīdzi mazajam vardulēnam, lai konstatētu problēmas, un rastu risinājumu. Veic eksperimentu, lai nodemonstrētu kā gaiss vai ūdens tvertnes iekšienē liks tai peldēt vai grimt Spēlēja spēles, kurās bija jānosaka, kas var un kas nevar peldēt Vica eksperimentus, lai uzzinātu, kāpēc metāla laiva var p ...

Starptautiskā aktivitāte"Lasi rekorda vārdā!''

19.10.2020.

Ceturtdien, 29.oktobrī, 5-6-gadnieki kopā ar savām skolotājām pievienosies lielākajam vienas dienas koplasīšanas pasākumam pasaulē,  jo arī šogad FasTracKids kā partneris piedalīsies organizācijas Jumpstart iniciatīvā “Read for the Record®” (Lasi rekorda vārdā). “Lasi Rekorda vārdā” ir starptautiska koplasīšanas iniciatīva. FasTracKids ir šīs iniciatīvas partneris jau 14. gadu. Pasākums notiek vienu dienu gadā, kad miljoniem cilvēku sanāk kopā, lai atzīmētu lasītprasmi un a ...

"Taurenīši" mācās dabaszinātnes.

19.10.2020.

  6-gadīgie audzēkņi, jauno FasTracKids gadu iesākuši ar dabaszinātņu apgūšanu. Tagad bērni zin, ka Nāves jūrā ir 7× vairāk sāls nekā okeānā, tādēļ ūdens ir blīvāks un priekšmeti tādā ūdenī negrimst. Tas tika  pārbaudīts ar eksperimentu - ola stiprā sālsūdenī nenogrima.

"Ezīšu" grupas bērni mācās bioloģiju.

19.10.2020.

 FasTracKids audzēkņu saimi papildina mūsu 5 gadīgo grupas bērni, kuri aizraujošo ceļojumu zinību pasaulē uzsākuši ar Bioloģijas priekšmeta apgūšanu. 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu