FasTracKids 2020./2021. māc.g.

6 gadīgo grupa apgūst jaunu tēmu Matemātika

19.04.2021.

 Audzēkņi papildina zināšanas: iekļaujot skaitļus ikdienaas valodā, sasaistot matemātikas darbības ar reālām dzīves situācijām, nosakot pārus un nostiprinot prasmes izmantot zīmes >, <, =, +, -.

5 gadīgo grupa apgūst jaunu tēmu Dabas zinātnes

19.04.2021.

Izzina pazīmes, kas piemīt peldspējai sālsūdenī. Uzzina, ka blīvums var ietekmēt objekta peldspēju. Dodas iedomātā ceļojumā uz Nāves jūru, lai uzzinātu vairāk par ūdens sastāvu, minerāliem un to ietekmi uz peldspēju. Veic zinātniskus eksperimentus, salīdzinot sālsūdens un saldūdens blīvumu. Skatās stāstu par bruņurupuča pazudušo olu, kurā bērni izmanto zinātni, lai atrisinātu problēmu. 

Kāpēc priekšmeti peld?

12.01.2021.

 Kāpēc priekšmeti peld? Uzzinājām par priekšmetiem, kuri var peldēt, un pētot, kā un kāpēc tie peld. Iesaistījāmies spēlē Palīdzi mazajam vardulēnam, lai konstatētu problēmas, un rastu risinājumu. Veicām eksperimentu, lai nodemonstrētu kā gaiss vai ūdens tvertnes iekšienē liks tai peldēt vai grimt. Mēs spēlējām spēles, kurās bija jānosaka, kas var un kas nevar peldēt. Mēs veicām eksperimentus, lai uzzinātu, kāpēc metāla laiva var peldēt un kas notiek, ja laivā ir pārāk liela krava.

Starptautiskā aktivitāte"Lasi rekorda vārdā!''

19.10.2020.

Ceturtdien, 29.oktobrī, 5-6-gadnieki kopā ar savām skolotājām pievienosies lielākajam vienas dienas koplasīšanas pasākumam pasaulē,  jo arī šogad FasTracKids kā partneris piedalīsies organizācijas Jumpstart iniciatīvā “Read for the Record®” (Lasi rekorda vārdā). “Lasi Rekorda vārdā” ir starptautiska koplasīšanas iniciatīva. FasTracKids ir šīs iniciatīvas partneris jau 14. gadu. Pasākums notiek vienu dienu gadā, kad miljoniem cilvēku sanāk kopā, lai atzīmētu lasītprasmi un a ...

"Taurenīši" mācās dabaszinātnes.

19.10.2020.

  6-gadīgie audzēkņi, jauno FasTracKids gadu iesākuši ar dabaszinātņu apgūšanu. Tagad bērni zin, ka Nāves jūrā ir 7× vairāk sāls nekā okeānā, tādēļ ūdens ir blīvāks un priekšmeti tādā ūdenī negrimst. Tas tika  pārbaudīts ar eksperimentu - ola stiprā sālsūdenī nenogrima.

"Ezīšu" grupas bērni mācās bioloģiju.

19.10.2020.

 FasTracKids audzēkņu saimi papildina mūsu 5 gadīgo grupas bērni, kuri aizraujošo ceļojumu zinību pasaulē uzsākuši ar Bioloģijas priekšmeta apgūšanu. 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu