"Stronger together"

Gulbenes 2.pirmsskolas izglītības iestāde “Rūķītis, veicot akreditāciju programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” ietvaros, ir iesaistījusies kā uzņemošā organizācija Gulbenes 1.PII iniciētā  brīvprātīgā darba  projektā 'Stronger together' (Spēcīgāki  kopā) Nr. 2019–1–LV02– ESC11–002469, koordinatore- Lāsma Lapkaša.  Projekta aktivitāšu ilgums -10 mēneši . Projekta ietvaros, ar norisi divās pirmsskolas izglītības iestādēs,  sadarbosies 3 brīvprātīgie jaunieši: Svens Keitels(Vācija) un Davids Anderers(Austrija)- Gulbenes 1.PII un Lea Thurnher(Austrija)- Gulbenes 2.PII.  

9.septembrī  Gulbenes 2.PII "Rūķītis" ieradās Lea Thurnher​-  brīvprātīgā no  Austrijas, Dornbirnas! 

  Lea   strādās pie mums ,  projekta 'Stronger together' brīvprātīgā darba ietvaros, līdz 2020.gada jūnijam. Iestādē, Lea atbalsts būs projektu asistente Elīna Janovska un mentore Aļona Bahšteina.

Lea ir talantīga peldētāja un sportiste. Viņa ir atsaucīga kopēju ieceru īstenošanai un , sākotnēji   plāno iekļauties iestādes dzīvē, iesaistoties bērnu sporta aktivitātēs gan nodarbību, gan ārpusnodarbību laikā un komunicējot ar bērniem angļu valodā. 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu