"Stronger together"

Daudz laimes dzimšanas dienā, Lea!

04.06.2020.

Jūnija sākums “Rūķītī” sākās ar skaistu svētku brīdi- brīvprātīgās  Lea dzimšanas dienu. Laikā kopš septembra, kad Lea ieradās Latvijā un mūsu bērnudārzā, viņa ir kļuvusi par labu draugu ikvienam bērnudārzā- gan darbiniekiem, gan bērniem. Šī diena nesa daudz smaidu, mīļuma un labu vārdu, ikvienam sveicot LEA. Priecājamies būt kopā!

Brīnumu šovs

04.06.2020.

Gulbenes 2.pirmsskolas izglītības iestādē “Rūķītis", veicot akreditāciju programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” ietvaros, un iesaistoties kā uzņemošā organizācija Gulbenes 1.PII iniciētā  brīvprātīgā darba  projektā 'Stronger together' (Spēcīgāki  kopā) Nr. 2019–1–LV02– ESC11–002469.  2019.gada septembrī brīvprātīgā darbu uzsāka Lea Thurnher no Austrijas. Projekta aktivitāšu ilgums –noteikts 10 mēneši . Šī mācību gada laikā Lea iestādē iesaistījās nodarbību un ārpus ...

Angļu valodas kursu noslēgums

29.05.2020.

Kopš 2019. gada 2.oktobraa ikvienam mūsu pirmsskolas izglītības iestādes darbiniekam bija piedāvāta iespēja apgūt angļu valodu kopā ar brīvprātīgajiem jauniešiem - Lea, Sven un David. Katru nedēļu jaunieši sagatavoja materiālus darbinieku angļu valodas pamatzināšanu apgūšanai. Skolotāji bija ļoti iejūtīgi un iecietīgi, jo katram darbiniekam iepriekšējo zināšanu un pieredzes līmeņi bija dažādi. Pēc katras nodarbības un nodarbību laikā apgūstamās vielas paskaidrošanas, tika risinātas sarunas, ...

Sports ar draugiem!

05.05.2020.

Lai bērniem , kas mācās mājās, būtu iespēja izkustēties ar prieku, Lea sagatavo sporta aktivitāšu  materiālus digitāli. Viedeo materiāls tiek nosūtīts bērnu vecākiem izglītības sistēmas e-pastā. Vingrojam kopā, draugi!  

Iepazīstam dabu!

05.05.2020.

Pašlaik iestādē aktīvi notiek āra vides labiekārtošana teritorijā, perspektīvā nodrošinot bērniem  iespēju dzīvās un nedzīvās dabas pētniecībai.  Sākotnēji veidojam dārzu, kurā sadzīvos daudzgadīgie dārza augi, ziedoši krūmi un meža, pļavu ziedošie augi. Iecere  nodrošināt dārza ziedēšanu no pavasara līdz rudenim.  Šajos darbos aktīvs palīgs ir arī Lea. Kopā ar bērniem tiek veikti dārza darbi un augu stādīšana. Daba vieno!

Lea turpina gatavot

05.05.2020.

Valstī izsludinātās ārkārtas situācijas dēļ bērnudārza skolotāji strādā attālināti un sagatavo mācību materiālus digitāli. Arī Lea, turpinot mājturības nodarbības “Gatavo kopā ar Lea!”, sagatavo videomateriālus bērniem  kas mācās mājās. Vispirms bērnu vecāki izglītības sistēmas e-pastā saņem nepieciešamo produktu sarakstu un tad- video pamācību, kurā, soli pa solim kopā ar Lea, bērni, kopā ar vecākiem var pagatavot sev maltīti.  Mācāmies ar prieku!

1.aprīlis krāso prieku!

02.04.2020.

1.aprīlis -   diena , kad cenšamies priecāties, jokot paši un izjokot citus! Šogad šī diena bija- krāsaina. Lea , izmantojot sejas apgleznošanas krāsas, veidoja jautrus zīmējumus bērniem! Pasmaidi pasaulei- un tā smaidīs tev pretī!  Jaukajiem un pacietīgajiem modeļiem -saldās joku balvas un lidojoši ziepju burbuļi. Paldies, Lea!

Gatavošanās noslēguma pasākumam

24.03.2020.

Lea aktīvi gatavojas savam noslēguma pasākumam, kas gaidāms maija beigās. Tiek radīts neliels pārsteigums katram bērnam. 

Jauns vaļasprieks

23.03.2020.

Šobrīd valstī ir ārkārtas situācija. Lea, David un Sven ļaujas jaunam vaļaspriekam. Paldies projekta koordinatorei Lāsmai Lapkašai par sagādāto iespēju! 

Debija skatuves mākslā

06.03.2020.

Priecājamies, ka šogad mūsu komandā ir brīvprātīgā Lea, kura ar prieku iesaistījās iestādes darbinieku teatralizētajā uzvedumā- esot gan dekorāciju meistare, gan aktrise . Atzinīgi vērtējam viņas uzņēmību,  izrādes gaitā esot 3 lomās un, runājot latviski. Skatuves māksla ir komandas darbs: uzņemoties atbildību, papildinot cita sniegumu, atbalstot, sadarbojoties. Visu šo prasmju attīstīšana ir vienlīdz svarīga arī Lea, pilnveidojoties kā personībai. Projekta laikā Lea ir pilnveidojusi i ...

«123»
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu