"Stronger together"

1.aprīlis krāso prieku!

02.04.2020.

1.aprīlis -   diena , kad cenšamies priecāties, jokot paši un izjokot citus! Šogad šī diena bija- krāsaina. Lea , izmantojot sejas apgleznošanas krāsas, veidoja jautrus zīmējumus bērniem! Pasmaidi pasaulei- un tā smaidīs tev pretī!  Jaukajiem un pacietīgajiem modeļiem -saldās joku balvas un lidojoši ziepju burbuļi. Paldies, Lea!

Gatavošanās noslēguma pasākumam

24.03.2020.

Lea aktīvi gatavojas savam noslēguma pasākumam, kas gaidāms maija beigās. Tiek radīts neliels pārsteigums katram bērnam. 

Jauns vaļasprieks

23.03.2020.

Šobrīd valstī ir ārkārtas situācija. Lea, David un Sven ļaujas jaunam vaļaspriekam. Paldies projekta koordinatorei Lāsmai Lapkašai par sagādāto iespēju! 

Debija skatuves mākslā

06.03.2020.

Priecājamies, ka šogad mūsu komandā ir brīvprātīgā Lea, kura ar prieku iesaistījās iestādes darbinieku teatralizētajā uzvedumā- esot gan dekorāciju meistare, gan aktrise . Atzinīgi vērtējam viņas uzņēmību,  izrādes gaitā esot 3 lomās un, runājot latviski. Skatuves māksla ir komandas darbs: uzņemoties atbildību, papildinot cita sniegumu, atbalstot, sadarbojoties. Visu šo prasmju attīstīšana ir vienlīdz svarīga arī Lea, pilnveidojoties kā personībai. Projekta laikā Lea ir pilnveidojusi i ...

Top izrāde

24.02.2020.

  Februāris "Rūķītī" ir svētku mēnesis: 24.februārī iestādes dzimšanas diena un 25.februārī- pilsētas dzimšanas diena. Nu jau trešo gadu pēc kārtas, šajā mēnesī iestādes darbinieki sagatavo teatralizētu uzvedumu- kā dāvanu  bērniem. Tā ir iespēja modināt sevī prieku, to izbaudot pašiem un, daloties dāvinot. Vienlaikus ikdienas pienākumiem, tiek gatavoti tērpi, maskas, meklēta mūzika, gatavotas dekorācijas. Priecājamies, ka šogad mūsu komandā ir brīvprātīgā Lea, kura iesaistās dek ...

Viešņas no Austrijas

12.02.2020.

11. februārī bērnudārzā viesojās Helēna un Franka no Austrijas . Abas meitenes ir mūsu iestādes brīvprātīgās Lea vienaudzes un ir ieinteresētas iesaistīties Eiropas Solidaritātes korpusa brīvprātīgā darba programmā. Lea, kā gide, iepazīstināja viešņas ar iestādi un  mācību darba norisēm tajā, stāstīja par brīvprātīgā darba veicēja ikdienas darba uzdevumiem, pienākumiem, atbildību, kā arī par savu pieredzi Latvijā, kopš 2019.gada septembra. Priecājamies par tikšanos!

Veiksmi darbos!

17.01.2020.

Radošā un rosīgā darbā ir uzsākts mācību gada  2. semestris! Papildus  kopīgam darbam mājturības nodarbībās, Lea piedalās arī sporta nodarbību norisē svaigā gāisā iestādes teritorijā: piedāvājot bērniem iespēju būt aktīviem un veikliem. Šajās nodarbībās  Lea organizē spēles, kustību rotaļas un jautras stafetes. Radošu zinātkāri bērnos raisīja arī tematiskā nodarbība 'Rūpes par vidi!'', kuras laikā,  kopā ar Lea, gatavoja putnu barību ko izlikt iestādes teritorijā izviet ...

Kaleidoskops Latvijā

17.01.2020.

  Projekta 'Stronger together' ietvaros Lea, kopā ar projekta kolēģiem, ne tikai veic brīvprātīgo darba pienākumus, bet arī iepazīst Latviju. Tās dabu, tradīcijas, vēsturi. Kopīgi piedzīvojumi, emocijas un jauna pieredze. Priecājamies būt kopā!

Svinam !

13.12.2019.

Kopīgā darbā aizvadīti trīs mēneši!Brīvprātīgā darba projekta dalībnieki Lea, David un Sven Latvijā strādā kopš septembra. Jaunieši, veicot projekta uzdevumus, strādā divos bērnudārzos, bet, ikdienā sadarbojoties, ir kļuvuši par labu komandu. Viņi ir kā trīs musketieri: Viens par visiem, visi par vienu!Mūsu bērnudārzā viņi kopā ierodas reizi nedēļā mācot angļu valodu iestādes darbiniekiem.Esam priecīgi viņus satikt, kopā mācīties un sarunāties: par kopīgo un atšķirīgo mūsu valstīs. Jauniešu ...

Par Austriju

21.11.2019.

Šodien tika īstenots Lea veidotais pasākums 5gadīgo un 6gadīgo bērnu grupām par Austriju un Lea dzimto pilsētu Dornbirn. Lea  sniedza plašu ieskatu: gan valsts vēsturē, gan stāstot par valsts simboliem, iedzīvotājiem, plāsāk pazīstamām vietām un objektiem, gan mācot Austrijā populāras bērnu rotaļas. Izrādās , ka kopīga Austrijai un Latvijai ir vairāk nekā mēs domājām. Un, šogad, tā ir arī pati Lea!

«123»
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu