"Stronger together"

Soli pa solim

21.11.2019.

Kopā ar bērniem un deju skolotāju Jāni , tiek apgūtas latviešu tautas dejas. Bērni ar prieku mācās kopā ar Lea . Dejas solis kļūst drošāks visiem. Lea bērniem ir kļuvusi par labu draugu, kas atbalsta un iedrošina censties un dejot ar prieku. 

Peldam kopā!

11.11.2019.

Kopš  oktobra Lea izmanto iespēju būt peldēšanas trenere, kopā ar 3 skolu skolēniem apmeklējot Balvu peldbasainu. Izvēloties darīt to ko mīl, Lea vienlaikus palīdz daudziem 1-5.klašu skolēniem pilnveidot peldēšanas prasmes, bet citiem- apgūt pamatiemaņas.  Sadarbībā ar Gulbenes valsts ģimnāzijas, Lejasciema vidusskolas un Gulbenes 2.vidusskolas sporta skolotājiem, Lea var veltīt laiku savam vaļaspriekam  arī šeit, Latvijā. Lai veicas!

Gatavojam kopā ar Lea!

01.11.2019.

Kopš oktobra iestādes bērniem ir iespēja mācību nodarbību laikā gatavot gardus ēdienus kopā ar Lea. Receptes izvēlas Lea, darbojas visi kopā. Bērniem šī ir svarīga pieredze- apgūt un nostiprināt iemaņas produktu sagatavošanā: tīrot, griežot, kārtojot, jaucot, sadarbojoties ar vienaudžiem, ieklausoties Lea teiktajā. Lea nodarbībās gūst jaunus draugus un attīsta prasmes komunikācijai latviešu valodā. Kopīgi tiek radīti gardi ēdieni!  

Lea iepazīstas ar Gulbenes novada invalīdu biedrību

15.10.2019.

Oktobra mēnesis ir labdarības mēnesis mūsu bērnudārzā. Lea kopā ar "Taurenīšu" grupas bērniem nogādāja pašu gatavotos ievārījumus. Lea tika iepazīstināta ar Gulbenes invalīdu biedrības biedriem. Lea pastāstīja par sevi un saviem pienākumiem bērnudārzā, kā arī viņai  bija iespēja parunāties ar biedrības biedriem un atbildēt uz viņu interesējošiem jautājumiem. 

Lea apgūst deju soli deju kolektīvā "Ratiņš"

10.10.2019.

Lea kopā ar brīvprātīgajiem jauniešiem David un Sven apgūst latviešu deju soļus deju kolektīvā "Ratiņš". Kā atzīst pati Lea, latviešu tatas deju soļus nav viegli apgūt. Bet Lea ļoti cenšas.  Lai raits deju solis!  

Sveiciens Skolotāju dienā!

10.10.2019.

Šogad iestādes skolotāju dienas pasākums "Rūķītī"  izskanēja atšķirīgi- skanot ne tikai latviešu, bet arī angļu valodai. Ar brīvprātīgās jaunietes Lea atbalstu tika sagatavotas atraktīvas komandas saliedēšanas spēles. Palīgā Lea nāca arī viņas biedri- brīvprātīgie jaunieši David un Sven. Kopīgi ar iestādes administrāciju, tika veidots  dinamisks un interaktīvs pasākums, kura laikā skolotājiem nācās parādīt savas prasmes dažādos uzdevumos.  Kopīgs prieks- jo visi trīs jaunieši ...

Pirmā angļu valodas nodarbība bērnudārzā

02.10.2019.

Pirmā angļu valodas nodarbība bērnudārzā "Rūķītis" ir  aizvadīta! Nodarbība aizritēja interesanti un neformālā gaisotnē, rotaļas veidā tika apgūti angļu valodas paši pamati. Bērnudārza darbinieki jutās ļoti omulīgi un atzina, ka nodarbība bijusi lietderīga un interesanta.  Liels paldies skolotājiem - Lea, David un Sven! 

Iespēja visiem mūsu darbiniekiem un vecākiem

28.09.2019.

Visi būsiet mīļi gaidīti uz angļu valodas nodarbībām kopā ar brīvprātīgajiem jauniešiem-Lea, David un Sven.  Tiekamies jau pirmajā nodarbībā trešdien 2. oktobrī plkst.14.00 bērnudārza zālē! 

Rudens svētku aktivitātes

27.09.2019.

Lea kopā ar "Bitīšu" grupas bērniem gatavoja cepumus pēc Lea receptes. Šie cepumi tika cepti speciāli Miķeļdienas tirdziņam. Miķeļdienā Lea ne tikai tirgojās, bet arī iejutās saimniekmeitas lomā un bija sagatavojusi dažādus uzdevumus bērniem. Lea bija iespēja arī izmēģināt latviešu darbarīkus un pat uzzināt savu nākotni pēc čigānietes pareģojumiem.  

«12»
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu