Eiropas brīvprātīgā darba projekts

Youthpass iegūšana

20.06.2022.

Jūnijā, noslēdzoties projektam,  brīvprātīgās jaunietes ieguva Youthpass kā jauniegūto zināšanu un prasmju apliecinājumu

Valeria pēdējā darba diena

03.06.2022.

3. jūnijs bija Valerias pēdēja darba diena . "Rūķīšu " saime šo dienu Valeria padarīja īpašu - tika dāvinātas dāvanas un gatavoti dažādi pārteigumi Valeria. 

Brīvprātīgo jauniešu noslēguma pasākums

01.06.2022.

1.jūnijā pirmsskolas izglītības iestādē notika brīvprātīgo jauniešu noslēguma pasākums. Pasākuma laikā bērniem bija jāiejūtas pirātu lomās in jāmeklē apslēptie dārgumi. 

Valeria iepazīstas ar ugunsdzēsēju depo

17.05.2022.

Valeria kopā ar "Ezīšu" grupas bērniem apmeklēja Valsts ugundzēsības un glābšanas dienesta Gulbenes nodaļu. Iepazinās ar ugunsdzēsēju darba specifiku.  

Savas valsts prezentēšana

11.04.2022.

Valeria "Bitīšu" grupas bērnus iepazīstināja ar Itāliju un savu dzimto pilsētu. Valeria pastāstīja par tradīcijām un interesantām vietām viņas pilsētā. Valeria iemācīja arī bērniem cept picu.

Valeria vārda diena

08.04.2022.

9.aprīlis ir vārda dienā Valērija. "Rūķīša" bērni un darbinieki sveica Valeriu vārda dienā. Tika dejots, dziedāts Valeria par godu. 

1.aprīlis jeb joku diena

01.04.2022.

1.aplīlis Itālijā tiek saukts par " aprīļa zivi". Tas tāpēc, ka senos laikos Itālijā šajā dienā izjokoja zvejniekus. Valeria iepazīstināja "Bitīšu" un " Ezīšu" grupas bērnus ar Itālijas 1.aprīļa tradīcijām. 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu