Eiropas brīvprātīgā darba projekts

Savas valsts prezentēšana

11.04.2022.

Valeria "Bitīšu" grupas bērnus iepazīstināja ar Itāliju un savu dzimto pilsētu. Valeria pastāstīja par tradīcijām un interesantām vietām viņas pilsētā. Valeria iemācīja arī bērniem cept picu.

Valeria vārda diena

08.04.2022.

9.aprīlis ir vārda dienā Valērija. "Rūķīša" bērni un darbinieki sveica Valeriu vārda dienā. Tika dejots, dziedāts Valeria par godu. 

1.aprīlis jeb joku diena

01.04.2022.

1.aplīlis Itālijā tiek saukts par " aprīļa zivi". Tas tāpēc, ka senos laikos Itālijā šajā dienā izjokoja zvejniekus. Valeria iepazīstināja "Bitīšu" un " Ezīšu" grupas bērnus ar Itālijas 1.aprīļa tradīcijām. 

Jauns pārvietošanās veids

23.03.2022.

Brīvprātīgās meitenes ir ieguvušas sev velosipēdus, ar kuru palīdzību varēs ērtāk un ātrāk pārvietoties un arī apskatīt Gulbenes novada skaistākās , interesantākās vietas. 

Starptautiskā sieviešu diena

08.03.2022.

8. martā Valeria "Ezīšu" grupas bērnus iepazīstināja ar divām , viņasprāt, ievērības cienīgām sievietēm gan no Latvijas, gan no Itālijas. Valeria iepazīstināja ar Latvijas bijušās prezidentes un astonautes no Itālijas dzīves gājumu. Pēc tam bērni varēja izvēlēties un uzzīmēt kādu no minētajām sievietēm. Protams, "Ezīšu" grupas zēni sveica Valeriu 8.marta svētkos. 

Piedalīšanās teātra izrādē

24.02.2022.

Valeria ne tikai gatavoja dekorācijas teātra izrādei, bet pati arī piedalijās izrādē kā aktrise. Kopā ar mazajiem "Zaķīšu" grupas bērniem iejutās pīlēna lomā un kopā ar "Bizmārīšu" grupas puišiem piedalījās atraktīvā dejā kā krusas grauds. 

Ziemas olimpiskās spēles

18.02.2022.

18.februārī Valeria, Marilena, Romana un Melanie " Bitīšu"  grupas bērniem  bija radījušas pašiem savas Ziemas olimpiskās spēles. Bērni tika iepazīstināti ar ziemas sporta veidiem, olimpisko spēļu talismaniem. Brīvprātīgās meitenes veidoja olimpiskās lāpas kopā ar bērniem un dienu pavadīja sportiskās aktivitātēs. 

Sporta nodarbības

11.02.2022.

Valeria un Marilena kopā vada sporta nodarbību "Taurenīšu" grupas bērniem. 

Meteņdienas svinības

08.02.2022.

8.februārī Valeria un Marilena piedalījās Meteņdienas svinībās kopā ar visa vecuma bērnudārza bērniem. 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu