Lepojamies

Spējam un protam

19.03.2024.

“Rūķītī” reizi gadā aicinām un sagaidām īpaši mīļus ciemiņus- bērnu vecvecākus.Šogad , kā dāvanu ciemiņiem, mūzikas skolotāja Elīna, kopā ar visas iestādes audzēkņiem gatavoja muzikālu izrādi “Īkstīte”. Priecājamies, ka “Rūķītī” visu vecumu grupās ir talantīgi un atraktīvi bērni, kuri gatavi radošiem izaicinājumiem un ir atbildīgi, tos īstenojot.

Rūķīša lepnums 2024.

19.03.2024.

“Rūķītī”, nu jau trešo gadu, tiek piešķirta gada balva -Rūķīša lepnums, nosakot  2 balvas saņēmējus , kā arī piešķirti atzinības raksti.Šogad balvas “Rūķīša lepnums 2024.” saņēma skolotāja Ieva Berģe un skolotāja palīgs Solveiga Lapkova.Iestādes padomes Atzinības rakstus saņēma veļas pārzine Rasma Aņisimova un remontstrādnieks Ēvalds Ūselis.Esam gandarīti par kolēģiem izteikto novērtējumu!

Dāvana PII gadadienā

19.03.2024.

Kā ik gadu “Rūķītī” , sagaidot iestādes dzimšanas dienu, darbinieki gatavoja dāvanu audzēkņiem- teātra izrādi. Šogad audzēkņu vērtējumam tika piedāvāta muzikāls stāsts par slaveno pīlēnu Timu.Līdz ar gandarījumu par kopīgi paveikto, prieks, ka izrādes personāži palīdzēja bērniem ielūkoties arī uzvedības, audzināšanas un savstarpējās saskarsmes pratības jautājumos.

Gada balva novada izglītībā

19.03.2024.

Gulbenes novada pašvaldība piešķir balvu “Gada balva izglītībā” Gulbenes novada pašvaldības izglītības iestāžu darbiniekiem par augstu profesionālo meistarību, nozīmīgu ieguldījumu un sasniegumiem Gulbenes novada izglītības jomas attīstībā.Šogad no Gulbenes 2.PII “Rūķītis”   šajā konkursā tika nominēta un balvu nominācijā “Pedagogs iedvesmotājs” un Gulbenes novada pašvaldības atzinības rakstu saņēma mūzikas skolotāja Elīna Janovska. Lepojamies ar Elīnu - profesionālu, entuziasma p ...

Iestādes padome - Izrotā ziemassvētkus

19.03.2024.

Laikā no 21.novembra līdz 5.decembrim “Rūķītī” tika īstenota Iestādes padomes iniciatīva “Izrotā Ziemassvētkus!”, kuras laikā ik ģimene tika aicināta pašrocīgi izgatavot rotājumu lielajai iestādes pagalma svētku eglei.Kopējā iestādes egles iedegšanas pasākumā Iestādes padomes pārstāvji izteica pateicību ģimenēm un , bērnu priekam, pasniedza balvas par svētku košuma radīšanu!Lepojamies ar “Rūķīša” Iestādes padomes aktivitātēm, kas tiek piedāvātas nu jau ik gadu un vieno iestādes ģimenes, nes ...

Dalīta bēda - pusbēda, dalīts prieks - dubults prieks!

26.10.2023.

Oktobra sākumā katra "Rūķīša" ģimene tika aicināta ziedot "Zupas virtuvei" Viestura ielā 29A.Šo akciju iestādē pirms vairākiem gadiem ierosināja bērni pēc FasTracKids starptautiskās iniciatīvas ‘Lasi rekorda vārdā’ , kuras laikā bērni visā pasaulē lasa vienu un to pašu grāmatu. Togad- lasot stāstu, kur kāda labsirdīga sieviete pabaroja daudz cilvēkus ar pašas pagatavotu ēdienu- bērni izteica domu arī pašiem būt labestīgiem, palīdzot ļaudīm, kam tas nepieciešams.Tā aizsākās, nu jau daudzgadīg ...

Tīrai Latvijai 2022./2023.

19.05.2023.

Piedaloties  Zaļās jostas  Vislatvijas bateriju un makulatūras vākšanas konkursā    savākti  44.kg bateriju un 600kg makulatūras!

Miljonāri 10dienās

15.05.2023.

Iestādes padomes piedāvātajā aktivitātē “ Skaitām soļus 45 kilometros!” iesaistījās 63 “Rūķīša” ģimenes! Kopīgi pieveikti 1080 kilometri, kas sakrāti, nosoļojot 1 miljons 436 tūkstoši 535 soļus!

Sev un citiem

15.05.2023.

Projekta ‘Skola2030’ aktivitāte – pedagogu profesionālās pieredzes forums “Sev un citiem!”, “Rūķīša” sporta skolotāja Vineta Jaunžeikare,  pārstāvēja forumā Gulbenes novada pirmsskolas pedagogu saimi, praktiskā meistarklasē daloties pieredzē par pašvadītu mācīšanos sporta nodarbībās un pasākumos “Rūķītī”.Lepojamies ar savas kolēģes profesionālo sniegumu!

Iestādes padomes aktivitāte

15.05.2023.

“Rūķītī”  2 mēnešu garumā  īstenota Iestādes padomes vecāku pārstāvju ierosinātā aktivitāte- izzinošu un radoši aktīvu foto mirkļu maratons “Zinām! Radām! Rādām! ”Dalībnieki- audzēkņu un darbinieku ģimenes, tika aicinātas foto kadros paust gan to, kas patīk, aizrauj, gan arī piedāvāt jaunas idejas, ierosmes, risinājumus aktīvai un radošai atpūtai ģimenēm.Rezultāti liecina, ka "Rūķītī" netrūkst aktīvu, radošu, entuziastisku bērnu un vecāk!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu