Lepojamies

Dalīta bēda - pusbēda, dalīts prieks - dubults prieks!

26.10.2023.

Oktobra sākumā katra "Rūķīša" ģimene tika aicināta ziedot "Zupas virtuvei" Viestura ielā 29A.Šo akciju iestādē pirms vairākiem gadiem ierosināja bērni pēc FasTracKids starptautiskās iniciatīvas ‘Lasi rekorda vārdā’ , kuras laikā bērni visā pasaulē lasa vienu un to pašu grāmatu. Togad- lasot stāstu, kur kāda labsirdīga sieviete pabaroja daudz cilvēkus ar pašas pagatavotu ēdienu- bērni izteica domu arī pašiem būt labestīgiem, palīdzot ļaudīm, kam tas nepieciešams.Tā aizsākās, nu jau daudzgadīg ...

Tīrai Latvijai 2022./2023.

19.05.2023.

Piedaloties  Zaļās jostas  Vislatvijas bateriju un makulatūras vākšanas konkursā    savākti  44.kg bateriju un 600kg makulatūras!

Miljonāri 10dienās

15.05.2023.

Iestādes padomes piedāvātajā aktivitātē “ Skaitām soļus 45 kilometros!” iesaistījās 63 “Rūķīša” ģimenes! Kopīgi pieveikti 1080 kilometri, kas sakrāti, nosoļojot 1 miljons 436 tūkstoši 535 soļus!

Sev un citiem

15.05.2023.

Projekta ‘Skola2030’ aktivitāte – pedagogu profesionālās pieredzes forums “Sev un citiem!”, “Rūķīša” sporta skolotāja Vineta Jaunžeikare,  pārstāvēja forumā Gulbenes novada pirmsskolas pedagogu saimi, praktiskā meistarklasē daloties pieredzē par pašvadītu mācīšanos sporta nodarbībās un pasākumos “Rūķītī”.Lepojamies ar savas kolēģes profesionālo sniegumu!

Iestādes padomes aktivitāte

15.05.2023.

“Rūķītī”  2 mēnešu garumā  īstenota Iestādes padomes vecāku pārstāvju ierosinātā aktivitāte- izzinošu un radoši aktīvu foto mirkļu maratons “Zinām! Radām! Rādām! ”Dalībnieki- audzēkņu un darbinieku ģimenes, tika aicinātas foto kadros paust gan to, kas patīk, aizrauj, gan arī piedāvāt jaunas idejas, ierosmes, risinājumus aktīvai un radošai atpūtai ģimenēm.Rezultāti liecina, ka "Rūķītī" netrūkst aktīvu, radošu, entuziastisku bērnu un vecāk!

Rūķīša lepnums 2023

15.05.2023.

Dalāmies lepnumā par iestādes darbiniekiem!Iestādes padomes iniciatīva – balvas “Gada lepnums” 2023. tika piešķirtas-sporta skolotājai Vinetai Jaunžeikarei un skolotāja palīdzei Margaritai Ivanovai.Atzinības rakstus saņēma:pavāre Ņina Žogota un skolotāja Ināra Arama.Lepojamies, ka “Rūķītī” strādā radoši, enerģiski, atbildīgi un talantīgi profesionāļi, kuru darba rezultāti un katra individuālais sniegums ļauj arvien pilnveidot iestādes kopējo sniegumu!

Mācām mācīties

15.05.2023.

“Rūķītī” jau piekto gadu iestādes dzimšanas dienā darbinieki, kā dāvanu bērniem, veido teatralizētu iestudējumu. Šogad bērni iepazina pasaku par Meža skolu un skolotāju Sniegbaltīti.Godīgums, cieņa, vēlēšanās mācīties un drosme pieņemt izaicinājumus- raksturoja uzveduma tēlus.

Eksperimenti mācību satura apguvē

15.05.2023.

"Rūķīša" svētku mēneša ietvaros, 6 gadīgo grupas bērni aicināja kopā visus draugus, iedvesmojot mācībām un zināšanu gūšanas priekam- demonstrējot jo interesantus eksperimentus, kas sagatavoti ar vecāku un pedagogu atbalstu. Prieks un lepnums par 6gadnieku veikumu!

Bērni skolotāji-meistarklases

15.05.2023.

“Rūķītī” pārsteigumu, zināšanu un pieredzes apmaiņas laiks: pa bērnudārza grupām ceļo roboti!Šajā ceļojumā Bee-bot robotiem un FasTracKids Cubelet klucīšiem līdzi kā eksperti devās 6 gadīgo grupas bērni, daloties uzkrātajā pieredzē un zināšanās ar jaunāko grupu bērniem.

"Sasildi Ziemassvētkos!"

28.01.2023.

“Rūķīša” mazie un lielie rūķi jau vairākus gadus savā Ziemassvētku priekā un mīlestībā dalās , sarūpējot dāvanas iestādē organizētā labdarības akcijā “Sasildi Ziemassvētkos”.Dāvināt prieku izbauda gan bērni, gan bērnu ģimenes, gan iestādes darbinieki! Sarūpētās dāvanas, līdz ar gaišām domām un svētku sveicieniem, nosūtām draugiem Gulbenes Invalīdu biedrībā.Šī gada piparkūku brūnie sāni sevī līdzi nes bērnības prieku, svētku smaržu un pašu darinātas svētku kartītes!Šogad arī paši bērni varēja ...

«123»
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu