"Stronger Together" 2

Stronger together 2 noslēdzas

27.08.2021.

20.augusts- pēdējā darba diena "Rūķītī" Alessiai.  Ikviens bērnudārza darbinieks vēlējās  pateikt- Paldies! par kopā pavadīto laiku. Tas liecina, ka starptautiskais brīvprātīgā darba projekts ir bijis veiksmīgs! 

Alessias aktivitāte Gulbenes novada bibliotēkā

05.08.2021.

5.augustā Alessia Gulbenes novada bērnus iepazīstināja ar savu valsti - Itāliju. Alessia iepazīstināja bērnus ar Itālijas kultūru un tradīcijām. Bērniem bija iespēja dzirdēt itāļu valodu un iemācīties atsevišķus vārdus itāliski. Kopā ar bērniem  tika gatavotas glezniņas no makaroniem.  

Profesionāls sniegums

15.08.2021.

  Alessia   10 mēnešu darba laikā bērnudārzā   parādījusi sevi kā jauku, atsaucīgu, strādīgu un iejūtīgu cilvēku, un nobriedušu, emocionāli inteliģentu personību. Ikvienu uzdevumu, lai tas neliels vai nozīmīgs, viņa uztver nemainīgi nopietni. Apguvusi latviešu valodu, viņa labprāt komunicē ar ikvienu bērnudārza darbinieku. Ikdienā, ar sev piemītošu vērību, Alessia allaž pamana iespēju sniegt atbalstu, palīdzēt, arī sadzīves radītos darbos. Allaž pozitīva un nopietna, ...

Uzņem viesus

15.08.2021.

Augusta sākumā bērnudārzā viesojās projekta ‘Stronger together’ 2019./20.gada brīvprātīgā jauniete Lea Thurnher no Austrijas. Kopīgi ar Alessia jaunietes pārrunāja savus iespaidus projekta laikā un aizvadīja kopīgas aktivitātes, apmeklējot Gulbenes novada un pilsētas kultūrvēsturiskās vietas.

Apceļo Latviju

15.08.2021.

Jūlija mēnesis Alessia bija spraigs, jo tika apceļotas Latvijas pilsētas un pagasti, lai iepazītu gan dabas, gan kultūrvides, gan vēstures objektus: ·         Pudeļu  dārzs Litenē; Alūksnes pilsētvides objekti un dzīvnieku patversme “Astes un ūsas”, brauciens ar šaursliežu bānīti  Alūksne-Gulbene;        ·         Vienas dienas laivošana pa Pededzes upi;    ·&n ...

Jāņu dienas svinības

22.06.2021.

22.jūnijā bērnudārzā tika svinēti Līgo svētki. Alessia kopā ar "Zaķīšu" grupas bērniem veidoja ziedu ugunskuru no salasītajām Jāņu zālēm. Alessia iemācījās pīt ziedu vainagu. Alessai tika iepazītināta ar latviešu tautas rotaļām, kuras Līgo svētkos dzied. 

Alessia dzimšanas diena

17.06.2021.

17.jūnijā Alessia svin savu dzimšanas dienu. Ziedu smarža virmo gaisā, mīļi vārdi un vēlējumi sirsniņās, torte un našķi puncīšos. Jautras, aizrautības aktivitātes un grupa no Itālijas,kas ieradās sveikt gaviļnieci. Tika organizēts arī pārsteiguma izbrauciens ar Gulbenes elektrovilcieniņu.

Didaktiskā spēle

16.06.2021.

Alessia tēmas " Cilvēka maņas" ietvaros pagatavoja didaktisko spēli. 

Alessias un Annettes kopīgā aktivitāte

16.06.2021.

Turpinot apgūt mēneša tēmu par cilvēka maņām, Alessia un Anette ar "Ezīšu" grupas bērniem gatavoja "stresa bumbas". Tā tika iepazīta viena no maņām - tauste.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu