Ziņas

"Rūķītī" talka

24.09.2021.

Šodien "Rūķītī" talkas diena - "Ezīšu" grupas bērni čakli strādā dārzā, savāc nobirušās lapas. Laukumiņus uzpoš arī paši mazākie - "Zaķīši" un "Cālīši". Šī ir pirmā talkas diena, padomā vēl citi darbiņi. Pēc krietni padarīta darba ugunskurā cepti kartupeļi likās kā lielākais gardums.

Projekta “Man ir tīri zobi!” nodarbības 4, 5 un 6 gadīgo bērnu grupās.

20.09.2021.

Šodien uzzinājām: kas ir svarīgākās lietas, kas jāievēro, lai ar veselīga uztura un pareizas kopšanas palīdzību zobi būtu stipri un veseli. Kurš produkts zobiem ir labs un ko tas dod gan zobu, gan visa organisma veselībai. Mājas darbi un dāvanu laiks – katrs bērns saņem krāsojamo uzdevumu grāmatiņu, zobu tīrīšanas kalendāru ar uzlīmēm, krāsainu diplomu, zobu suku un frotē dvielīti. 

Tētu rīts "Rūķītī"

10.09.2021.

Mīļākais, labākais, foršākais, superīgākais, gādīgākais, jautrākais, strādīgākais, izskatīgākais, zinošākais- tie bija tie vārdi, kas šodien trauktin traucās pie tētiem!Viņi zina visu, var visu, prot visu!Tādēļ, visi kopā sakām: “Mums ir savi varoņi- mēs viņus saucam par tētiem!”Lai šī saulainā noskaņa jūsu sirdīs saglabājas 365 dienas gadā! Jo jūs īpaši esat ne tikai Tēvu dienā, bet katru dienu!Ar mīļiem sveicieniem ik katram tētim, vectētiņam no “Rūķīša’ kuplās saimes!

1.septembris "Rūķītī"

01.09.2021.

Atkalredzēšanās, svētku prieks sirsniņās, rotaļas un spēles - tāds mums 1.septembris "Rūķītī". Lai priecīgs un ražīgs nākamais mācību gads mums visiem!

"Zaķīši novāc" ražu

13.08.2021.

Vasara bija dāsna ar saulīti un izaudzēja "Taurenīšu" (absolventu) stādītos kartupeļus. Tos naski novāc un nogādā virtuvē "Zaķīšu" grupas bērni- topošie "Taurenīši".

Veiksmīgu mājupceļu, Alessia!

20.08.2021.

Šodien savu pēdējo darba dienu "Rūķītī" aizvadīja  Alessia. Ikviens vēlējās  pateikt- Paldies! par kopā pavadīto laiku . 10 mēnešos, pašiem nemanot, Alessia ir iemīlējis ikviens. Iejūtīgs prāts, mīļš smaids un darbīgas rokas- tā varētu raksturot viņu. Jau pēc pāris dienām Alessia varēs satikt savu ģimeni un draugus Rimini. Lai drošs un veiksmīgs ceļš mājup!

beidzas projekts 'Stronger together 2'

18.08.2021.

Tas brīdis nu ir klāt: pēc desmit mēnešu darba “Rūķītī” mājup dodas projekta “Stronger together 2” brīvprātīgā jauniete Alessia. Bērnudārzā aizvadītajos mēnešos viņa kļuvusi par savējo. Ikviens darbinieks meiteni ir iemīļojis viņas sirsnīgā, darbīgā, patstāvīgā un izpalīdzīgā rakstura dēļ. Mājup ceļā uz Itāliju viņu pavadām ar gaišām domām, novēlot viņai veiksmīgu lidojumu un  līksmu atkal redzēšanos ar ģimeni. Esam gandarīti, ka projekta laikā varējām būt viņas Latvijas ģimene. Kopīgas ...

12. augusts - drošības diena

12.08.2021.

Šodien bērnudārzā viesojās policijas darbinieki no Valsts policijas vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras iecirkņa ar savu palīgu Runci Rūdi. Viņi vadīja bērniem nodarbības par drošību mājās, uz ielas, pie ūdeņiem, ar svešiniekiem. Nostiprinot zināšanas kopīgi salika lielu grīdas puzli.  Pozitīvas emocijas un prieks par dāvanām!

«1210»
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu