Ziņas

30. jūlijs - darbīgākā vasaras diena

30.07.2019.

30. jūlijs - darbīgākā un jautrākā vasaras diena. Īpaša noskaņa, jo tikai viena darba diena līdz "Rūķīša" atvaļinājumam. Uz pašu kopīgi  veidotajām "zvēru takām" ar dronu tika nogādāts pārsteigums-dāvanas.  No vardes - pašam veiklākajam, no kamieļa - taisnīgākajam, no lauvas - pašam kārtīgākajam.  Bērni un pedagogi pierādīja savas labākās īpašības un prasmes, darbojoties "radošajos centriņos". Lai katram tiktu pelnītā dāvana, rūpējās pats karalis Lauva.  

2.intelektuālā taka: Lauku sēta

01.07.2019.

Šodien bērnu izziņas priekam tika atvērta 2.taka- Lauku sēta, kuru apmeklējot var iepazīties ar mājdzīvniekiem un uzzināt arī ko jaunu. Veiksmīgu izpēti!

Intelektuālās takas

14.06.2019.

Iestādes teritorijā tiek optimizēta mācību vide,   nodrošinot bērniem pašorganizētas mācīšanās iespēju arī vasaras periodā. Mērķtiecīgi tiek veidoti bruģa marķējumi   vasaras sezonas  āra aktivitātēm ,  gatavoti mācību līdzekļi, kas veicina  eksperimentēšanas, novērošanas un domāšanas procesu attīstīšanas iespējas bērniem.    Kā viens no objektiem, kas nule uzsācis savu 'darbu'- Intelektuālo taku Idaļa- 'Meža taka'.  Šī aktivitāte sniedz ies ...

Gaidām brīvprātīgo no Austrijas

11.06.2019.

Gulbenes 2.pirmsskolas izglītības iestāde “Rūķītis, veicot akreditāciju programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” ietvaros, ir iesaistījusies kā sadarbības partneris  Gulbenes 1.PII iniciētā  brīvprātīgo piesaistes projektā 'Stronger together' (Spēcīgāki  kopā) Nr. 2019 – 1 – LV02 – ESC11 – 002469 . Projekta realizēšana sāksies 2019.gada septembrī. Gulbenes 2.PII gaidām ierodoties jaunieti no Austrijas, Dornbirnas. Lea ir 18 gadus jauna un strādās pie mums , brīvprātīgā darb ...

"Ceļojums ar sapņu vilcienu"

31.05.2019.

31.maijā- uz Druvienas muižas parku Gulbenes novada Bērnu svētku "Ceļojumā  ar sapņu vilcienu" devās  5,6gadīgie "Rūķīši".  Kopīgi piedzīvotie pārsteigumi, darbošanās, azarts un aizrautība paliks bērnu atmiņā uz  ilgu laiku. Paldies bērnu māmiņām, kuras pašaizliedzīgā mīļumā piedalījās savu bērnu košajā dienā!  Priecājamies par krāšņo un pārdomāti organizēto pasākumu!

FasTracKids sezonas noslēgums

29.05.2019.

FasTracKids  ražīgā 2018./2019. mācību gada sezonas noslēgums. Audzēkņi kopā ar pedagogiem sekmīgi apguvuši FasTracKids Fundamentals sešus moduļus:Astronomija, Bioloģija, Ekonomika, Dabas zinātnes, Dzīves mērķi un mācības, Matemātika.Gandarījums un prieks par paveikto un dāvanām. Uz tikšanos nākamajā mācību gadā!

Džimbas noslēguma nodarbība

29.05.2019.

5 gadīgo grupas audzēkņi saņem apliecības par piedalīšanos Džimbas Drošības programmā, kas palīdzēs drošāk justies attiecībās ar lieliem un maziem, pazīstamiem un nepazīstamiem cilvēkiem. Atpazīt un pareizi rīkoties bīstamās situācijās. Esi vērīgs - esi drošs! Drošu vasaru!

Kustinācija?! Piedalāmies!

27.05.2019.

27.maijā "Rūķīš"  5,6gadīgās grupas atbalstīja Latvijas veselības ministrijas iniciēto  sporta un veselības kampaņu   "Kustinācija".   Iestādi apmeklēja projekta speciāliste, vadot sporta nodarbības.  Veselības ministre  raksturo kampaņas būtību: "Kustība ir īstens prieka, labsajūtas un veselības eliksīrs. Kustoties mēs vienlaikus gan izvēdinām galvu, smeļamies jaunu enerģiju, stiprinām muskuļus un imunitāti, gan atrodam jaunus draugus." Piekrītam! I ...

Bitītes izlido

27.05.2019.

24.maijs- iestādes izlaidums, šogad "Bitīšu" grupas bērniem. Kopīgā satraukumā iestādes zālē vienojās  brašie absolventi, viņu vecāki un iestādes personāls. Daudz skanīgu nošu un gudru domu izskanēja NO un PAR absolventiem. Pa mīļai asarai ieriesās vecāku un pedagogu skatos. Skanēja daudz cildinošu īpašības vārdu par bērniem, viņu sasniegumiem, prasmēm un talantiem. Gaisā aizvirpuļoja labās domas, kopā ar krāsainiem baloniem. Kopīgi paveikts labs darbs! Labu ceļavēju, Bitītes!

«12»
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu