Ziņas

Alessia svin dzimšas dienu "Rūķītī"

18.06.2021.

Šodien bērnudārzā īpaša, gaidīta un priecīga svētku diena- Alessia svin dzimšanas dienu! Ziedu smarža virmo gaisā, mīļi vārdi un vēlējumi sirsniņās, torte un našķi puncīšos. Jautras, aizrautīgas aktivitātes un grupa no Itālijas, kas ieradās sveikt gaviļnieci.

Pētījumi un vērojumi

17.06.2021.

Zinātkārie un vērīgie "Zaķīši" šodien pēta kukaiņus, ko var redzēt gan dārzā, gan laukumiņā. Sevišķi mīļa nodarbe viņiem ir rūpes par gliemežiem, top gliemežu māja.

Krāsainā vasara

16.06.2021.

Skolotāja Aiva "Zaķīšu" grupas bērniem parāda vasaru visā tās krāšņumā. Šodien vēro dabā sastopamās krāsas un glezno, izmantojot šīs krāsas. Lai process būtu aizraujošāks. tiek izmantotas arī pēdiņas.

Uzmanību, bites!

09.06.2021.

Mūsu "Taurenīši" ir prom, taču bērnu un viņu vecāku sadarbībā izveidotajā Kukaiņu mājā ir iemītnieki.  Vientuļās bites ir izvēlējušās savas mājas tieši šeit - mūsu puķu dārzā. Parasti viņas pēc tam, kad ir iekārtojušas vienu vai vairākas ligzdas, nomirst. Bites vientuļnieces visbiežāk ir bez dzeloņiem, vai, ja tām ir dzelonis, tas tiek lietots ļoti reti. Bites vientuļnieces ir nozīmīgas augu apputeksnētājas, taču tās neražo medu un vasku. Centīsimies sadzīvot un ar šiem noderīgajiem kuk ...

Otrā Eiropas jūdzes diena

05.06.2021.

 4. jūnijs 2. Eiropas jūdzes aktivitāšu  diena. 3-6 gadīgie bērni sportoja Gulbenes novada vidusskolas stadionā. Sporta skolotāja Vineta un brīvprātīgā darba jauniete Alessia vadīja stafetes un citas aktivitātes. Paši mazākie - ”Cālīšu” un “Zaķīšu” bērni devās jūdzes distancē pa iestādes teritoriju. Mazajiem brašuļiem distanci palīdzēja veikt brīvprātīgie jaunieši Annette un Cristoph Franz. Šoreiz pievarēti 8.15 km. = 5 jūdzes. Abās dienās kopā sakrāti 20.65 km = 12.83 jūdzes. Prie ...

No 1-5.jūnijam "Rūķītis" piedalās!

03.06.2021.

Šodien 3-6 gadīgie "Rūķu" bērni ar pedagogiem un Alessia devās pārgājienā, lai krātu jūdzes un kopā baudītu dabu un sporta aktivitātes. No rīta pirms starta, spirgti un moži visi satikās un nofotografējās  pie banera. Pārnākuši noguruši, bet laimīgi, bērni stāstīja piedzīvoto. Kāds bija ieraudzījis spāres, cits saticis savu vecmāmiņu un pamanījis cik skaista ir mūsu pilsēta.  Tika noieti 12.50 km  - 7,8 jūdzes.

Džimbas tiešsaistes nodarbība

02.06.2021.

2. jūnijā 5.,6gadīgo grupu bērni tikās ar Džimbu tiešsaistes nodarbībā. Bērniem bija virtuāla iespēja ciemoties Džimbas mājā un iesaistīties izzinošā nodarbībā par drošību dažādās dzīves situācijās.

Draudzības koks "Rūķīša" dārzā

01.06.2021.

Lai apliecinātu savu ieguldījumu PII labā, ko atcerētos ik dienu, šī gada brīvprātīgie jaunieši, Alessia, Annette un Christoph Franz "Rūķīša" dārzā iestādīja kociņu. Goba pašlaik ir salapojusi un zied. Pašu jauniešu labvēlīgā enerģija lai paliek mūsu bērnudārzā, kociņa veidolā, un ilgus gadus rosina atmiņas par viņiem.

«1211»
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu