Ziņas

6 gadīgo grupiņa bibliotēkā

13.03.2020.

12. martā "Bizmārīšu" grupas bērni, pēc grāmatas "Kaimiņi" izlasīšanas, apmeklēja pasākumu Gulbenes bērnu bibliotēkā. 

6 gadīgo grupiņas "Ēnu diena" Gulbenes 2. vidusskolā

13.03.2020.

11.martā 6 gadīgo grupas bērni, atsaucoties uzaicinājumam, devās uz Gulbenes 2. vidusskolu. Viņi sporta nodarbībā izkustējās kopā ar projekta "Sporto visa klase" dalībniekiem. "Ēnoja" 2. klases skolēnus, šī bija izdevība, bērniem - iepazīt mācību stundas norisi skolā, pedagogiem - pieredzes apmaiņa. Pasākuma noslēgumā baudīja skolēnu priekšnesumu skolas bibliotēkā.

Rīta rosme ar logopēdi

06.03.2020.

Šorīt, bērnudārza zālē, atzīmējot Starptautisko logopēdu dienu - vingrojam kopā ar logopēdi. Šī ir iespēja iepazīt vingrinājumus, ko veic pie logopēda. Tiek vingrināta elpa - ieelpot caur degunu, izelpot caur muti. "Braucot" ciemos pie vecmāmiņas, tiek izrunātas skaņas b,r. Ceļojuma laikā daudz ko var ieraudzīt un sastapt (vingrina artikulācijas aparātu). Noslēgumā, izmantojot salmiņu, pūciņas jānogādā putna ligzdiņā.

"Rūķītim" viesi

06.03.2020.

Šodien iestādē viesojās Gulbenes 1.PII audzēkņi, lai skatītu 'Rūķīša' darbinieku iestudēto teatralizēto izrādi- pasaku popūriju "Saskaiti pasakas". Pārstāvji no "Bizmārīšu" grupas iesaistījās šīs dienas viesu sagaidīšanā  ar laipniem smaidiem un biļešu izsniegšanu viesiem. Kopīgi aizvadītie mirkļi pildījās ar abpusēji priecīgu satraukumu un gandarījumu. Skatītāji savu uzdevumu, saskaitīt izrādē atainotās pasakas, veica godam. Bērni vērīgi atpazina "Sniegbaltīti un 7 rūķīšus", "Kazlēnu, ...

Pazīstam savu pilsētu

05.03.2020.

Par godu Gulbenes pilsētas  un "Rūķīša' dzimšanas dienām- iestādes bērni un pedagogi  gatavoja radošo darbu izstādi "Pazīstam savu pilsētu".  Katra vecumgrupa izvēlējās savu darba tematiku- kādu pilsētu raksturojošu objektu. Abas strūklakas, Pulksteni, Bānīti, Bērnudārza un Bibliotēkas ēkas. Kopīgi vienojoties par radošajiem risinājumiem, bērni savu darbu veica godam un nu, izstāde priecē mūs visus jau nedēļu. Paldies par svētku dāvanu!

Saskaiti pasakas!

05.03.2020.

Nu jau trešo gadu pēc kārtas, uz iestādes dzimšanas dienu iestādes darbinieki- kā dāvanu bērniem, iestudē teatralizētu uzvedumu. Iestādē ir aktuāla atziņa- darām kopā , esam paraugs bērniem! Uzveduma saturs atbilst pirmsskolas mācību satura apguves tematikai- tas ir pasaku kaleidoskops. Arī šogad bērnu uzdevums ir, vērojot izrādi, saskaitīt : no cik pasakām atnākuši personāži. Uzveduma autoru, mūzikas skolotājas Vēsmas un vadītājas Sandras kopdarbs tapis par īstenību pateicoties visa kolektī ...

Svētku pasākumi 'Rūķītī'

24.02.2020.

  Februāris "Rūķītī" ir svētku mēnesis: 24.februārī ir iestādes dzimšanas diena un 25.februārī- pilsētas dzimšanas diena. Mēneša tēma mācību darbā ir 'Māksla", tādēļ viss mēnesis tiek izdzīvots dažādākajās emociju un krāsu gammās: sajūtot sevi kā atšķirīgu, talantīgu personību un ļaujot to saskatīt arī citiem. Nu jau trešo gadu pēc kārtas, šajā mēnesī iestādes darbinieki sagatavo teatralizētu uzvedumu- kā dāvanu  bērniem. Tā ir iespēja modināt sevī prieku, to izbaudot pašiem un, d ...

Mazie dabas pētnieki.

21.02.2020.

"Zaķīšu" grupas bērni priecājas par pirmajiem pavasara ziediņiem - sniegpulkstenīšiem. Zinātkārās actiņas aplūko trauslos ziediņus, kas uzziedējuši viņu laukumiņā.

"Cālīšu" grupiņas bērnu pirmā ekskursija.

21.02.2020.

Šodien "Cālīšu" grupas bērni ar pedagogiem devās savā pirmajā ekskursijā ārpus bērnudārza teriorijas. Gulbenes dzimšanas dienas gaidās tika aplūkots pilsētas objekts - pulkstenis. Šis drosmīgais lēmums pierāda, ka mazie ķipari ir paaugušies un gatavi arī turpmāk iepazīt tuvāko apkārtni.

Draudzīgi dzīvojam

14.02.2020.

14.februāris "Rūķītī" aizritēja kā Draugu diena. Jau agrs rīts nesa līdzi saulainas doemas un mīļus darbus: darinot 'draugu aproces', cienājot, sveicot un samīļojot vienam otru- gan lielus, gan mazus. Draugs- tā ir patiesa vērtība visa mūža garumā, novērtējama gan saulainās, gan pelēkās dienās. Smaids- tas valdīja "Rūķītī', kā dienas galvenais saimnieks. Līdzi tam staigāja- prieks un labs noskaņojums. Lai dzīvo draudzība!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu