Ziņas

Projekta "Labākie draugi" noslēguma pasākums

29.11.2022.

“Rūķīša” 6gadīgo grupas bērni un pedagogi Stāmerienas pilī tikās ar sociālo aprūpes centru iemītniekiem un bērniem no Gulbenes novada PII “Ābolīši” Stāmerienas grupiņas- Eiropas Savienības programmas ‘ERASMUS+’ finansētā projekta “Labākie draugi” rezultātu izplatīšanas pasākumā. Kopīgās spēles un aktivitātes ikvienam no dalībniekiem veicināja sociālās prasmes, rosināja komunikācijai, trenēja veiklību, atmiņu, sensorās iemaņas un koncentrēšanās spējas. Paldies projekta "Labākie draugi" radoša ...

Ar labiem darbiem – Latvijai!

17.11.2022.

“Rūķīša” kuplā saime kopīgā svētku pasākumā godā cēla labo darbu darītājus. Katras grupas bērnu paveiktais saņēma novērtējumu un pateicības vārdus. Lepnuma vārdi loloja darbiniekus. Kopīgi tika sasaukti Latvijas novadi un ietīti spēka rakstu jostās, no tautas dainām ar vieduma spēku nāca Vēja, Zemes un Meža mātes- rosinot pamanīt to bagātību, kas mūsu zemi dara tik īpašu. Kopīgās dziesmās un dejās, sadancoti un skandēti prieka brīži vērta kopā būšanu par mīlestības vēsti Latvijai dzimšanas d ...

Konteiners makulatūrai

17.11.2022.

Aicinām ikvienu “Rūķīša” ģimeni, darbinieku būt aktīviem un iesaistīties makulatūras vākšanas konkursā. Kā ik gadu,  bērnudārza teritorijā ir konteiners makulatūras uzkrāšanai. Paldies Pilsētvides servisam par konteineru makulatūras uzkrāšanai!  Kopā darot labus darbus - saudzējam un taupām dabas resursus!

Eiropas medus brokastis “Rūķītī

16.11.2022.

Ar Latvijas Biškopības biedrības pārstāvju, biškopju Līgas un Rolanda Krevicu atbalstu, bērni uzzināja daudz interesanta par medus bitēm un apputeksnētājiem, medu un bišu produktiem, un, protams, izmantoja iespēju degustēt medu un citus bišu produktus. Mācīties var arī garšīgi!

Piedalāmies Ekoskolu aktivitātēs

15.11.2022.

Jau vairākus gadus “Rūķītis” sadarbojas ar Gulbenes 1.PII- iesaistoties ekoskolu rīcības dienu aktivitātēs.Šī gada izaicinājums- Orientēšanās pastaiga ar uzdevumiem Spārītes parkā, tika uzticēts ģimeņu azartam nesteidzīgajā brīvdienu laikā.Uzņēmīgākie izrādījās 6gadnieki Āris un Daniels, kas, līdzi ņemot vecākus, izbaudīja uzdevumu risināšanas azartu. Vienlīdz atsaucīgi bija arī lielrūķi- darbinieces Elīna un Aiga, kas kopā ar saviem bērniem– Rūdolfu Jāni un Lauru, devās orientēšanās pastaig ...

Gājiens uz Brīvības pieminekli

11.11.2022.

Lāčplēša diena ir kad pie kleitām un džemperiem piespraužam karodziņus  un, pieminot kritušos karavīrus, noliekam svecītes pie Brīvības pieminekļa. Mūs vieno garīgs spēks un piederība valstij.

Es atvēru nama durvis

10.11.2022.

Mārtiņdienu sagaidot un izzinot svētku tradīcijas, “Rūķītī”, bērni kopā ar skolotājām plānoja svētku norisi.Ik divu grupu ietvaros bērni izvēlējās kādās maskās tērpsies, kura grupa sagaidīs budēļus, kādās rotaļās ies, kādas tautasdziesmas skandēs un ko liks svētku galdā.Svētku rosībā savu vietu atrada arī brīvprātīgie jaunieši.Ticējums vēsta, ja Mārtiņdienu lustīgi svinēs, tad nākamais gads būs bagāts ar ražu. Lai notiek tā!

Satikšanās prieks

09.11.2022.

Paldies, Gulbenes novada vidusskolas komandai par organizēto sākumskolas un pirmsskolas pedagogu sadarbības pasākumu "No Pirmsskolas uz Skolu" un iespēju satikt pērnā mācību gada “Rūķīša” absolventus, kas nu jau pirmklasnieki. Pozitīvas emocijas, satiekot savus bijušos audzēkņus, ar interesi vērots mācību process!

Pārtikas tehnologs

07.11.2022.

5,6 gadīgo grupu bērniem bija iespēja izzināt un salīdzināt: ko viņuprāt un patiesībā dara pārtikas tehnologs savā darba ikdienā, jo “Rūķītī” , bērnu laipni aicināta, viesojās pārtikas tehnoloģe Dace.Tikšanās laikā bērni noskaidroja:- kā top ēdienkarte un kas jāievēro lai to izveidotu bērnu un pieaugušo veselību veicinošu;- kā mūsu veselībai palīdz augu valsts produkti;- kas ir sezonālie augļi; - kādēļ regulāri jālieto piena produkti, gaļa, zivis un pākšaugi; - kāpēc svarīgi vitamīni un mine ...

Drosmīgie šuvēji!

04.11.2022.

Šodien “Taurenīšu” grupas bērnus laipni uzņēma šūšanas cehā- SIA Hamery Latvia, kur strādā Henrija mamma. Bērni ar interesi vēroja rosību cehā un darba piederumus, kas tiek izmantoti, lai rezultāts būtu kvalitatīvs: diegu spoles, audumus, šujmašīnas u.c. iekārtas. Bija arī drosmīgie, kas sēžot šuvējai klēpī vēlējās iemēģināt roku amatā. Paldies Diānai Carevai un viņas kolēģēm par iespēju un dāvanām!

«1215»
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu