Ziņas

23.oktobrī pie mums viesojas Cūkmens!

23.10.2020.

Šodien "Taurenīšu" grupas bērnus par Cūkmena detektīviem pasludināja pats Cūkmens. Šogad viņš izvadā materiālus  Latvijas 100 bērnudārzos  220 grupiņām. Mācību gada laikā paveikto  rūpīgi izvērtēs un pie čaklākajiem detektīviem pavasarī atkal ieradīsies Cūkmens ar eksāmena jautājumiem, diplomiem un koncertu. Esam gatavi darboties paši un iesaistīt citus!  

Sporta koncerts ar Nezinīti un Zinīti

22.10.2020.

Šodien, kopā ar Zinīti un Nezinīti sporta koncertā: vingrojām, dziedājām, skaitījām zvaigznes un "ķērām" zivis. Un pats svarīgākais - visi bija uzvarētāji!

Noslēgusies labdarības akcija "Palīdzi bez mājām palikušiem dzīvniekiem"

19.10.2020.

16.oktobrī, iestādē izsludinātās labdarības akcijas  "Palīdzi bez mājām palikušiem dzīvniekiem"  laikā ziedotā dzīvnieku pārtika un aprūpei paredzētās lietas, tika nogādātas Alūksnes dzīvnieku patversmē  "Astes un ūsas".  Patversmes darbinieki laipni izrādīja  telpas, kurās uzturas kaķi un suņi, stāstot par patversmes iemītniekiem, patversmes darbību un saņemto atbalstu no sabiedrības. Priecājamies, ka ik gadu mūsu iestāde atbalsta šo labdarības akciju, kā rezultātā ...

Interaktīvas nodarbības par veselības veicināšanas tēmām 12. oktobris.

19.10.2020.

Interaktīvas nodarbības pirmsskolas vecuma bērniem par veselības veicināšanas tēmām, KURAS MĒRĶIS IR veidot bērnu izpratni par veselīgas ēšanas paradumiem un veicināt bērnu prasmi atšķirt produktus, to kvalitāti un uzturvērtību. Nodarbībās tika apskatītas šādas tēmas: ·        Veselīga uztura pamatprincipi ·        Bērnu uzturs un paradumi (praktiski piemēri, kā tos uzlabot) ·        Dzeramā ūdens lietošanas nozīme ikdienā Noda ...

Putras diena

09.10.2020.

Rītdienas Starptautiskās putras dienas noskaņās, goda vietā, galdā tiek likta putra. 

Profesija- kinologs

08.10.2020.

Pirmsskolas mācību satura apguvē ik gadu bērniem tiek nodrošināta iespēja iepazīt atšķirīgu profesiju darba specifiku. Šogad, starptautiskās dzīvnieku aizsardzības dienas  noskaņā, iestādē viesojās kinologi Ginta Miezīte un Vladislavs Rastorgujevs no Valsts robežsardzes Viļakas pārvaldes. Kopā ar saviem četrkājainajiem kolēģiem, Diniju un Kero, kinologi pastāstīja  par savas profesijas ikdienu un parādīja dažus paraugdemonstrējumus - paklausības elementus, priekšmetu un personu mek ...

Ar skolotājiem līdzās ik dienu

08.10.2020.

 Ik skolotājs ir burvis, un eņģelis mazliet, Jo, zināšanas sējot, caur gadsimtiem spēj iet. /M.Bārbele/ Skolotājs parasti ir ceļvedis vai palīgs mācīšanās procesā. Skolotājs sniedz profesionālas iemaņas, sagatavo  tālākai dzīvei, attīsta savu audzēkņu personību un iemāca vienkāršas dzīves iemaņas. Skolotāju dienas noskaņas piesātinātas sarunām, lai rastu apliecinājumu koleģiālam atbalstam. Paldies par darbu un veiksmi vēlot- SUMINĀTI, skolotāji!

"Taurenīši" sporto!

02.10.2020.

Šodien "Taurenīšu" grupas mazie sportisti viesojās Gulbes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolā, kur treneri vadīja sporta spēles. No šīs dienas bērnudārza 5.,6gadīgie bērni regulāri apmeklēs Sporta skolu.

Olimpiskā diena

23.09.2020.

Šodien bērnudārzā olimpiskā diena: "Mēs esam sportiņā!"  Pēc iesildīšanās, izpildot olimpiskās dienas vingrojumu kompleksu, bērni kopā ar pedagogiem iesaistījās sporta skolotājas piedāvātajās aktivitātēs. 

«1210»
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu