Ziņas

"Zaķīšu" eksperimenti ar ūdeni

07.08.2020.

 Mazie "Zaķīši" priecīgi darbojas ar ūdeni. Šodienas uzdevums-piepildīt burciņas ar ūdeni, izmantojot (kausu, karoti, piltuvi u.c.). Darbojoties, izzinot, eksperimentējot, aizvadīta atklājumiem pilna nedēļa.

Mazie mākslinieki

04.08.2020.

Šodien ''Zaķīšu" grupas bērniem mākslas nodarbība. Kombinējot krāsu ar dabas materiālu top brīnišķīgs kopdarbs. Bērniem tika radītprieks, pieaugušajiem baudījums un  aizkustinājums.

Čaklie, zinātkārie "Zaķīši"

03.08.2020.

Dienu mazie "Zaķīšu" grupas bērni uzsāk ar mācību praktisko darbu.  Kā pirmdienu iesāksi, tā nedēļu pavadīsi! Skolotājas pieskatīti viņi mācās patstāvīgi domāt un darboties ar piedāvāto dabas materiālu, lai realizētu iedomāto mērķi. Lai atklājumiem bagāta nedēļa!

29. jūlijs- drošas satiksmes diena "Rūķīša" bērniem!

29.07.2020.

Šodien, ar jautrām rotaļām un izglītojošām spēlēm, lielākie bērni mācījās uzvedības noteikumus uz ielas, lai neapmulstu brīdī, kad sastapsies ar reālu situāciju dzīvē. Izspēlēja situācijas uz ielas un mācījās pareizus uzvedības modeļus. Izjuta kustību ātrumu un vietu telpā, vingrinājās  orientēties vidē, sekojot zīmju norādei. Apguva luksofora un satiksmes regulētāja signālus.Tikmēr mazulīši nostiprināja braukšanas prasmes un noraudzījās aktivitātēs no malas. Paldies, pedagogiem par mūs ...

Radoši darbīga diena "Bitīšu" un "Bizmārīšu grupās"!

21.07.2020.

Bērni krietni noņēmās, lai uzbūvētu māju no pieejamajiem materiāliem. Trūka skrūvju ar ko savienot, dažbrīd kādam padoma kādā secībā savienot detaļas. Tikai visiem kopā darbojoties - skolotājas pieredze, bērnu izdoma un darbīgums noveda pie mērķa piepildījuma. 

Krāšņi uzziedējuši ziedi

17.07.2020.

Priecājamies par krāšņajām puķu dobēm! Uzziedējušas lillijas un lavandas ziedos darbojas bites, flokši un citi ziedi  parādījušies savā krāšņumā.  Tiesa, ne bez lielu un mazu "Rūķīšu"rūpēm, cītīgi laistot un rūpējoties par augiem varam baudīt to dāvāto skaistumu.

Aktivitātes dzīvnieku takās

17.07.2020.

 Kopš vakardienas ir iespēja baudīt visas trīs dzīvnieku takas. Skolotāja Tatjana kopā ar bērniem izgāja izzināt un papildināt zināšanas ar jauniem un interesantiem faktiem par dzīvnieku īpatnībām un dzīvi. Šoreiz skolotāju lomās bija "Bizmārīšu grupas" bērni. Viņi lasīja mazākajiem bērniem informāciju, par dzīvniekiem, palīdzēja atpazīt tos un ierosināja pastāstīt par redzēto. 

Dzīvnieki atgriežas takās!

13.07.2020.

Iestādes teritorijā  tiek atjaunotas izzinošās dzīvnieku takas. Šodien bruģa zīmējumus ar vecāko audzēkņu gādību papildina "Meža taka". Laipni aicināti iepazīt meža iemītniekus!

Diena bez saulītes!

10.07.2020.

Ja ielīst Septiņu brāļu dienā - līs septiņas nedēļas. Spēcīgu lietu rīta cēlienā nesaņēmām, tikai līņāja.  Diena bez saulītes bija izzinoša un darbīga. Lieli un mazi bērni pētīja augus tuvākajā apkārtnē,  mācījās pazīt, atšķirt un salīdzināt dažādus kokus un to augļus. Arī apmākusies diena ir skaista- vajag vien saskatīt, izjust  darbošanās un kustību prieku!

Vasaras saulgriežus gaidot

19.06.2020.

Brauc, Jānīti šai zemē ar to ziedu vezumiņu: Meitām dodi sārtas rozes, puišiem zaļas ozollapas! Kopīgi pieskandēta un piegavilēta aizritēja Saulgriežu ieskaņas diena "Rūķītī". Paldies bērnu vecākiem par mazo līgotāju appušķošanu: tik grezniem vainagiem  un košiem puķu pušķiem bija izrakstīta šī diena! Gan puķu mācības pašu dārzā, gan mucas velšanas azarts, gan prieks bērnu un pieaugušo sejās - tas viss kopā radīja īpašo svētku tuvuma noskaņu. Bērnu prieks un jautrās aktivitātes padar ...

«129»
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu