Ziņas

Eiropas jūdze 2022. noslēgusies

09.06.2022.

No 1.-5. jūnijam, atbalstījām  Latvijas tautas sporta asociācijas iniciatīvu «Krāj jūdzes!» Pasākumu norise «Rūķītī» ar moto «Katram jūdzi veselības!» 2., 3. jūnijā grupu pārgājieni pa pašu izvēlētu maršrutu vai iestādes teritoriju. Fiziskas aktivitātes (skriešana, soļošana, stafetes, futbols). Darbinieku un vecāku pieņemts izaicinājums: Krāsim jūdzes “Rūķītim!”, ģimeņu pārgājieni, braucieni ar velosipēdu skriešana un kopā pavadīts laiks. Grupu aktivitātēs pieveiktas  12,4212 jūdz ...

1. jūnija pārsteigums.

01.06.2022.

Šodien, Starptautiskajā  bērnu tiesību aizsardzības dienā pie mums ciemiņi no Gulbenes kultūras centra - Donalds Daks un Deizija. Jauks pārsteigums un arī viņiem lai saulaina un piedzīvojumiem pilna vasara!

Nodarbība par drošību

30.05.2022.

Drōšības nodarbība 5., 6 gadīgo grupas bērniem par drošību uz dzelzceļa. Bērni iemācījās dažas svarīgas lietas, kas jāievēro:  Vilcienam vienmēr ir priekšroka, arī uz gājēju pārejas.;   Šķērso sliedes tikai pa gājēju ceļu;  Šķērso sliedes tikai ta, kad pārbrauktuve ir atvērta satiksmei;.   Vilciens nav mašīna, tas nevar apbraukt šķēršļus; Tam ir ļoti garš bremzēšanas ceļš. Uzzināja dažus faktus, kas pārsteidz:      Viena kravas vilciena divsekc ...

"'Bitīšu" grupas ekskursija

25.05.2022.

Šodien "Bitītes" devās mācību ekskursijā uz Balvu novadu  rančo "Ozolnieki". Mini zooloģiskajā dārzā sastapti un iemīļoti daudzi dzīvnieki (zirgi, kamieļi, lamas, aitas, cūkas, kazas, truši, nu visus nenosaukt. Putni (zosis, strausi, emu, pāvi, fazāni), visi pabaroti un apčubināti. Mājupceļā zinātkārie bērni iegriezās Litenes muižas parkā. 

"'Ezīši" viesojas skolā

25.05.2022.

"Ezīšu" grupas bērni viesojas skolā ko drīz sauks par savām otrajām mājām.  šoreiz ielūgti uz pirmizrādi - skolas bērnu izpildījumā teātra izrāde: "Mazā Raganiņa".  Paldies par baudījumu!

Rosīga diena

24.05.2022.

Saulītes izvilināti ārā, šodien rosāmies laukumos. Jau no paša agra rīta lauku sētas iemītnieki "dodas ganībās" (paldies čaklajiem palīgiem Emīlam un Kerijai).  Bērni visu dienu radoši darbojas -zīmē, glezno, veido gleznas no dabas materiāliem. Pēta kukaiņus, rūpējas par dārza augiem un priecājas, jo drīz pelnītā vasaras atpūta. 

Skolotājas ciemojas pie "Ezīšiem"

19.05.2022.

Šodien "Ezīšu" grupas  bērni laipni sagaidīja savas skolotājas no Gulbenes novada vidusskolas. Skolotājas ar interesi vēroja rotaļnodarbību, vērojot lasīt/rakstītprasmi, klausīšanās un citas skolēnam nepieciešamas prasmes.

Mācību ekskursija

17.05.2022.

17. maijā ugunsdzēsēju un glābēju dienā 6 gadīgo grupas bērni, skolotāju pavadīti devās uz Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Gulbenes nodaļu.

Pilsoniskā līdzdalība

16.05.2022.

"Cālīšu" un "Taurenīšu grupu bērni iesaistās āra darbos, lai piepildītu smilšu kasti ar svaigām smiltīm. 

«1214»
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu