Ziņas

FasTracKids Robotika 6 gadīgajiem audzēkņiem

14.01.2022.

Jau vairāk kā divus mēnešus 6 gadīgo grupā notiek FasTracKids Robotikas nodarbības. Jau pirmajā dienā bērni saprata, ka darbošanās kļūs par vienu no interesantākajām un aizraujošākajām nodarbēm. Bērni izprot, ka roboti domā, sajūt un rīkojas, izgatavojot robotus no Cubelets klucīšiem. Spēlē sadarbības spēles, kas parāda, ka Cubulets klucīšu roboti darbojas kā komanda un katrs veic savu funkciju. Spēlējot mācību stacijas spēli, kurā tika identificētas atšķirības starp robotiem un cilvēkiem, i ...

Kad ārā staigā atkusnis!

14.01.2022.

Kad ārā atkusnis  "Ezīši" gatavo "ledus krelles", izmantojot ūdeni un sāli. "Bizmārīšu" grupas bērni vēro, kuras lāstekas izkusīs ātrāk - tās kas bļodā vai kuras neatlaidīgi "turās" pie jumta?

Veselīgie smūtiji

07.01.2022.

Šodien Dabas vides estētikas nodarbībās apgūstam zaļo krāsu, bērni ieradušies zaļas krāsas apģērbā. "Ezīšu" grupas bērni ar pedagogiem Guntu un Inetu gatavo un bauda zaļu ēdienu. Visi tiek cienāti ar gardu un veselīgu smūtiju no zaļas krāsas augļiem un dārzeņiem, ko pagatavojuši mūsu jaunajā blenderī. Pirkums izrādījās veiksmīgs un noderīgs!

"Cālīšu" āra diena.

12.01.2022.

Šodien ārā auksts, mazie degungali pavisam nosaluši, taču "Cālīšu"' grupas bērni neskumst. Īstais laiks eksperimentēt. Skolotājas palīdze Solveiga ienes grupā sniegu un top īsti sniegavīri. Sniegs ir auksts un slapjš, tāpēc skolotājas rosināti no sodas un skūšanās putām pagatavojam sniegu, kas nemaz nav auksts tikai mazliet smērē rokas. Arī no pašgatavotā sniega izveidojam sniega bumbas un sniegavīru. Liels pārsteigums un izbrīna  bija bērniem pieceļoties no miega, jo sniegavīri bija ka ...

"Ezīšu" eksperiments.

11.01.2022.

"Ezīšu" grupas bērni priecājas par auksto laiku, jo ir iespēja veikt eksperimentu ar ūdeni "Dod pieci". Sasaldētās dabas gleznas nu rotā pašu laukumiņu.

Janvāris - eksperimentu mēnesis

03.01.2022.

"Taurenīši" veic eksperimentu un vēro kas notiek ar sniegu siltumā un ar ūdeni aukstumā.  Top arī dabas gleznas, kas rotās laukumiņu.

Pēdas sniegā

30.12.2021.

"Ezīšu" grupas bērni mācās lasīt dabas grāmatu - pēdas sniegā. Meklē un vēro sniegā atstātās pēdas un izsaka  spriedumus par nospiedumu īpašniekiem.

Bluķa tēvs bluķi vilka pašā bluķa vakarā

28.12.2021.

Ziemsvētkus sagaidot "Rūķīša" audzēkņiem un darbiniekiem bija iespēja pārdomāt aizvadītā gada veiksmes un neveiksmes, labi veiktos darbus un arī nedarbus. Ikkatru nedarbu un pelēkās domas pierakstot un iesienot dzīparu mezglos, tās, kopā ar bluķi , izvelkot cauri iestādes plašajai sētai, sadedzināt karstajās ugunskura liesmās. Lai neveiksmes izkūp kā dūmi un vietā nāk svētku prieks! Kopīgi aizvadīts vakars , svaigs gaiss un sala sārtotie vaigi bija kas atšķirīgs "Rūķīša" darbinieku ikdienas ...

Svētkus svinam kopā

28.12.2021.

Gausi nāca, nu atnāca tie bagāti Ziemassvētki: trīs dieniņas, trīs naksniņas nāk pār kalnu kūpēdami. Trīs dienas "Rūķītī" valdīja svētku smaržas, čalas un ciemos nāca gan lieli, mazi rūķi, elfi,  gan pats Ziemsvētku vecītis un viņa palīgs Dāvanu rūķis. Visu prieks vienoja kopīgām sajūtām: gan lielo, gan mazo sirdīs "Rūķītī"  valdīja svētku gars. Tika skandēts un dziedāts, dejots un muzicēts- par godu svētkiem, eglītei, dāvanām un Ziemsvētku vecītim. Tika klāti svētku galdi, sarūpē ...

'No sirds uz sirdi!"

17.12.2021.

Šodien noslēdzās ikgadējā iestādes labdarības akcija "No sirds uz sirdi!". Čakli darbojoties esam sarūpējuši dāvanas Gulbenes novada invalīdu biedrības ļaudīm. Paldies ģimenēm, darbiniekiem un brīvprātīgā darba jaunietei Valeria par atsaucību un līdzdalību.  Lai mūsu gaišās domas, sirsnīgie vārdi un čaklie darbi saņēmējam atkal ļauj ticēt brīnumam! 

«1214»
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu