Ziņas

Ziemas prieki!

11.01.2021.

Baudām sniedziņu un ziemas priekus kopā ar brīvprātīgajiem jauniešiem Alessia, Annette un Christoph.

Ekoskolu akcija

11.01.2021.

 Atsaucoties  1.pirmsskolas izglītības iestādes Ekoskolas aicinājumam, janvārī: pievienojamies Ekoskolas akcijai! Akcijas mērķis ir pievērst bērnu un darbinieku uzmanību papīra taupīgai lietošanai. Izmantojot abas papīra puses, mēs gan taupām enerģiju, gan arī dabas resursus.  

Rūķi nāk!

23.12.2020.

Šogad, "Bitīšu" un "Bizmārīšu" grupās,  izdalīt dāvanas  bērniem Ziemassvētku vecītis uzticēja rūķiem. Vietējie rūķi noklausījās dzejolīšus un gāja kopīgās rotaļās ar bērniem. 

Dāvanu saņemšanas prieks.

18.12.2020.

 "Taurenīšu" grupas bērni, sadarbojoties ar Gulbenes luterāņu baznīcas svētdienas skolu saņem Ziemassvētku  dāvanas. Bērnu prieks un pārsteigums ir neizmērāms. 

Labos darbus darot!

16.12.2020.

16. decembrī tika nogādātas Ziemassvētku akcijas "No sirds uz sirdi!" sarūpētās dāvanas. Vēl tikai pēdējie iesaiņošanas darbi, kuros iesaistījās Eiropas Solidaritātes korpusa brīvprātīgā darba projekta "Stiprāki kopā 2" brīvprātīgie jaunieši Alessia, Annette un Christoph. Sarūpētas 138 dāvanas, kas iepriecinās katru Gulbenes novada invalīdu biedrības locekli. Priecājamies, dodot!

Ziemassvētku gaidīšanas pasakas

11.12.2020.

Šogad Ziemassvētku gaidīšanas pasakas lasām citādi - lietojot tehnoloģijas.  Ar mīlestību ierunātās vecāku pasakas nonāk tieši sirsniņās. Pēc pasakas noklausīšanās, bērniem paredzēta radoša darbošanās. Noslēgumā mazos punčus iepriecina neliels kārumiņš.

Ziemassvētkus gaidot!

11.12.2020.

Lieli un mazi Rūķi, gatavojoties Ziemassvētkiem, uzbur svētku sajūtu savā bērnudārzā. Eglīte ir viens Ziemassvētku simboliem, tieši tā kļūst par galveno rotu svētkos. Šajā tumšajā laikā  rotāšanai lieliski noder arī lampiņu virtenes un lukturīši. Sajūtot svētkus sirdī, tie ienāks arī mājās. 

Latvijas dzimšanas diena

19.11.2020.

Latvju tautas dainas  "Vilksim košu zelta jostu apkārt savu tēvu zem..." iedvesmoti, mazie rūķīši darināja sarkanbaltsarkanu rotu savam bērnudārzam. Latvijas svētku priekšvakarā, spītējot nerātnām vēja brāzmām, tika aizdegtas sveces pašdarinātajos lukturīšos. Divu dienu garumā  "Rūķītī" bērni savās grupās, godinot senās latviešu rotaļas un dziesmas,  svinēja Latvijas dzimšanas dienu. Svētku pusdienas, balto galdautu omulība un svētku torte- tas viss teica- mēs esam kopā- šeit, ...

Ziedojums "Zupas virtuvei"

13.11.2020.

Novembris- labo darbu mēnesis- ar mīlestību Latvijai! Divu nedēļu ilgumā iestādē bija iespējams iesaistīties labdarības akcijā, ziedojot  pārtikas produktus . Sirsnīgs PALDIES ikvienam - izglītojamo ģimenēm un iestādes darbiniekiem, kas iesaistījās ! 13.novembrī kopīgais ziedojums- 75kg pārtikas produktu-  tika nogādāts  Gulbenes  "Zupas virtuvē" Viestura ielā 29A!

Mārtiņš gaili dancī veda 10.novembris.

11.11.2020.

Mārtiņdiena - ziemas gaidīšanas svētki. Šajā dienā beidzas klusais – veļu laiks, tāpēc svētki ir pilni jautru, skaļu izdarību – budēļi jeb ķekatas, kas turpinās līdz pat meteņiem. Jautrās rotaļās un dejās kopā ar čigānieti un gaili, lustējāmies, vērojām dabu, minējām mīklas. Cienājāmies ar vitamīniem bagātajām "konfektēm" - dzērvenēm.

«1211»
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu