Stronger Together 2

16.10.2020.

2020./2021. mācību gadā  Eiropas Savienības programmas Eiropas Solidaritātes korpuss ietvaros  tiks īstenots   brīvprātīgā darba projekts “Stronger together 2” ( Nr.2020-1-LV02-ESC11-002970). Projekta ietvaros partnerību turpina Gulbenes 1.pirmsskolas izglītības iestāde, kā projekta koordinators un Gulbenes 2.pirmsskolas izglītības iestāde- kā uzņemošā organizācija.

2020.gada septembrī Eiropas Savienības programmas Eiropas Solidaritātes korpuss ietvaros  uzsākta  starptautiskā brīvprātīgo jauniešu darba projekta "Stronger together 2 "  realizēšana.

Laikā no 2020.gada septembra  uz 10 mēnešiem plānots uzņemt  3 brīvprātīgos jauniešus. Pašlaik Gulbenē ieradušies divi jaunieši, kas ikdienā strādās Gulbenes 1. PII.  Annette Czubaiko no Vācijas un Christoph Franz Metzler no Austrijas. Turpinās projekta administrācijas darbs, lai piesaistītu arī trešo jaunieti. Sakarā ar Covid pandēmijas ietekmi starptautiskajā telpā, šis process vēl nav rezultējies.

Sakarā ar to projekta administrācija plāno Annette un Christoph Franz darba uzdevumus arī mūsu iestādē, tai skaitā regulāras angļu valodas apguves nodarbības personālam. 

Kopš 23.septembra iestādes darbiniekiem jau ir nodrošināta iespēja 1x nedēļā apgūt angļu valodu, kopā ar brīvprātīgo Annett.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu